Hakkımızda

Hasta Bakımı ;

Hasta Bakımı Sosyal, kültürel ve ekonomik şartların değişmesiyle geniş aileden çekirdek aileye dönüşüm başlamıştır. Geniş aile formundayken yaşlı ve hastaların bakımından kadın sorumluydu ve geleneksel usullerle bakım sağlıyordu. Fakat kadınların çalışma hayatına katılmasıyla birlikte hasta ve yaşlı bakım hizmetleri veren merkezler büyük önem taşımaya başlamıştır. Artık geleneksel bakımın bir kenara bırakılıp profesyonel ellerle sağlıklı, temiz, hijyen kurallarına uygun, kişinin gereksinimlerini en az kendisi kadar karşılamak gerekiyor.

Bu amaçla hizmete başlayan hasta ve yaşlı bakım merkezimiz işinde eğitimli, iletişim becerisi geliştirilmiş, hijyen kurallarına önem veren bir kadro ile çalışıyoruz. Biz hasta ve yaşlı bakım hizmetiolarak Ankara ve ilçelerinde bakıma muhtaç hasta ve yaşlılara, bakım ve rehabilitasyon sunuyoruz. Hasta ve yaşlı bakım becerileriyle ilgili eğitim almış deneyimli kadromuz ile donanımlı bir hizmet sunuyoruz.

Hasta Bakım Hizmetimiz

Hastalarımıza, doktorlar ve hemşirelerin yön verdiği şekilde gerekli egzersiz ve ilaçların uygulanmasını özenle sağlıyoruz.

Hasta Bakımı Hastamızın kullanması gereken ilaçları, uygulama zamanını ve dozunu doktorunun uyguladığı tedaviye göre veriyoruz.

Hasta Bakıcı Ankara Yatağa bağımlı hastalarımıza uygun yatış pozisyonları ile yine uygun egzersiz hareketlerini yaptırıyoruz. Odasının havalandırılması, kılık kıyafet değiştirme, kişisel bakımlarını yapma, gerekirse sürgü vermek gibi birçok ihtiyacını karşılıyoruz.

Yarası olan hastalarımıza düzenli pansuman ve bakım yaparken, sondası olan hastalarımızın de idrar yolları enfeksiyonu kapmamaları için titizlikle bakım sağlıyoruz. Enjeksiyon uygulama yetkisi olan personellerimizle ağrısız ve zamanında iğne uygulaması yapıyoruz.

Yeterli hijyenik bilgiye sahip, mesleki ve teknolojik gelişmelerle sürekli revize edilen bir kadro ile hizmet veriyoruz.

Yaşlı Bakım Hizmetimiz

Yaşlı hastalarımızın kişisel ve temel özelliklerini belirleyip gereksinimleri doğrultusunda bakım hizmeti veriyoruz.

Yaşlı hastalarımızda beslenme, vücut temizliği, hareket gibi hizmetlerin yanında eğer hasta ise doktorunun gerekli gördüğü tedaviyi, pansumanı, enjeksiyonu, yara bakımını hijyen kuralları çerçevesinde yapıyoruz.

Acil durumlar için işinde uzman ekibimizle anında müdahale edip misafirimizin sağlık durumunu kontrol altına alabiliyoruz.

Yaşlı konuklarımızın ateş, nabız, solunum gibi ölçümlerini günlük olarak yapıyoruz.

Sosyal ve ekonomik eksikliği olan yaşlılarımıza sosyalleşmeyi, uğraş terapileri ile özgüven kazanmalarına yardımcı oluyoruz.

www.emeldanismanlik.com Bir İbni Sina LTD ŞTİ Kuruluşudur.

Hasta Bakımı - Emel Danışmanlık

Hasta Bakımı – Emel Danışmanlık

Emel Özel İstihdam Hizmetleri LTD ŞTİ Türkiye İş Kurumunun 24.12.2018 /23.12.2021 Tarih ve 1030 Numaralı İzin Belgesi İle Faaliyet Göstermektedir. 4904 sayılı iş kanunu gereği iş arayanlardan her ne ad altında olursa olsun menfaat temin edilemez ve ücret alınamaz.

İbn-i Sina LTD ŞTİ Türkiye İş Kurumunun 02.07.2018 /01.07.2021 Tarih ve 983 Numaralı İzin Belgesi İle Faaliyet Göstermektedir.
4904 sayılı iş kanunu gereği iş arayanlardan her ne ad altında olursa olsun menfaat temin edilemez ve ücret alınamaz.