Hasta Bakıcısı

Hasta Bakıcısı ;

Hasta Bakıcısı Hasta bakımı, hastalığın gidişatını ve tedavi sürecini etkileyen bir hizmettir. Hasta Bakıcısı kişiyle özel olarak ilgilenmek, beslenmesini düzenlemek, doktorunun ön gördüğü tedaviyi aksatmadan uygulamak iyileşme sürecini hızlandırır.

Bu durumun öneminin farkındayız bu yüzden hastalık sürecinde hastamızın her zaman yanında olan sağlık çalışanları ve hasta bakım personellerimizle hizmet veriyoruz. Tedavi sürecini etkin ve ihmal etmeden devam ettirip ruhsal ve bedenen hastalarımızın her zaman destekçisi olmaya devam edeceğiz.

Hasta Bakımının Önemi

Emel Danışmanlık Hasta Bakıcısı Hizmetleri Olarak Bakıma ihtiyaç duyan yaşlı, genç, yetişkin her hastayı misafir olarak ağırlıyoruz. Her birinin farklı kişilik yapısına ve hassasite sahip olduğunu bilerek ve onları incitmeden bakımlarını sağlıyoruz. Uzman sağlık ekibimizle acil müdahalelerde bulunup en kısa sürede hastaneye yetiştiriyoruz.

Hasta Bakıcısı Hasta misafirlerimizin enfeksiyon kapmamaları için her türlü hijyene özen gösteriyoruz. Odaların temizliğini düzenli olarak yapıp havalandırıyoruz. Günlük çarşaf ve pike değişimi yapıyoruz. Tuvalet ve banyoların hijyenliğine dikkat ediyor ve deneyimli temizlik ekibimiz sadece temizlikle ilgileniyor, başka alanlarda çalıştırılmıyorlar.

Her bir hastaya ihtiyacı doğrultusunda bakım sunan merkezimiz, Hasta Bakıcı Ankara misafirlerine moral bulacakları ve hobi edinmeleri için etkinlikler düzenliyor. Çünkü psikolojik olarak onları rahatlatıp sakinleşmelerini sağlamak bakım sürecimizin önem verdiğimiz hizmetlerinden biridir.

Hasta Bakım Hizmetlerimiz ;

Her yaştan hastaya bakım hizmeti veren merkezimize, hastalarınızı güvenle teslim edebilirsiniz. Ayrıca istediğiniz zaman hastanız hakkında telefonla bilgi alabilir veya gelip ziyaret edebilirisiniz.

Hastalarımızın doktorları ile iletişimi kesmeden bakım sağlıyoruz. Tedavi süreci, ilaç uygulamaları, iğne yapımı gibi konularda ihmal etmeden ve kuralına uygun hizmet veriyoruz. Yarası olan hastalarımızın pansumanları ve yara kontrollerini hijyenik olarak yapıp iyileşme sürecini hızlandırıyoruz.

Hasta Bakıcısı Hastalarımız halk arasında yatalak denilen yatağa bağımlı hastalar ise, günlük temizlikleri, haftalık vücut banyoları, sürgü ile tuvalet ihtiyaçları, sonda kullanıyorsa enfeksiyon kapmaması için steril müdahalelerle bakım sağlıyoruz.

Kendi ihtiyaçlarını kendileri giderebilen hastalarımızı her an göz önünde tutarak her konuda destekliyoruz. Basit hareketlerle spor yapmalarını günlük yürüyüşlerini kontrol altında yapmalarını sağlıyoruz.

Hasta Bakıcısı Hastalarla iletişimde son derece dikkatli ve anlayışlı olan çalışanlarımız ve sağlık ekibimizle, hastaların bedenen ve ruhen iyi hisstmeleri için ne gerekiyorsa büyük bir hassasiyetle yerine getiriyoruz.

Hasta Bakıcısı -Emel Danışmanlık

Hasta Bakıcısı -Emel Danışmanlık