Yaşlı Bakıcısı

Yaşlı Bakıcısı ;

Yaşlı Bakıcısı Yaşı ilerlemiş ve kendi ihtiyaçlarını gideremeyecek yaşlı misafirlerimize gereksinimini duydukları her türlü hizmeti sunuyoruz. Yaşlılarımıza özel dizayn edilmiş odalar, kalteli yataklar ve sosyalleşmeleri için hobi edinebilecekleri uğraş imkanları ile en iyi şekilde misafir ediyoruz.

Yaşlılarımıza ev konforunda hizmet veriyor, kendi öz bakımlarını yapabilenlere destek oluyoruz. Kendi bakımını yapamayan yaşlılarımıza her türlü bakım hizmetini ihtiyacı doğrultusunda veriyoruz. Bireysel farklılıkları göz ardı etmeden kişiye özel hizmet sunmaya dikkat ediyoruz. Böylece yaşlılarımızın bizim için çok değerli olduğunu onlara hissettirmeye çalışıyoruz. Kendilerine önem verilen yaşlılarımızın pozitif enerjisi ile motive oluyoruz.

Yaşlı misafirlerimizin ihtiyaç duyduğu her çeşit besini almalarına özen göstererek sağlıklı beslenme alışkanlığı kazanmalarına yardımcı oluyoruz.

Yaşlı Misafirlerimize Sunduğumuz Hizmetler

Yaşlı Bakıcı Ankara  Hareket etmede güçlük çeken yaşlılarımıza tuvalet ve banyo ihtiyaçlarını giderirken refakat eden güler yüzlü ve deneyimli çalışanlarımız gerektiği durumlarda yatakta banyo ettirip, sürgü veriyorlar.

Yaşlı Bakıcı Hafif egzersiz ve hareketlerle yaşlı konuklarımıza spor yapma imkanı sunuyoruz. Böylece kendilerini daha zinde hissettiriyoruz. Yatağa bağlı yaşayan yatalak yaşlılarımızda da egzersizi ihmal etmiyoruz. Uzman arkadaşlar eşliğinde basit hareketlerle spor yapmalarını destekliyoruz.

Yaşlı Bakıcısı Yaşlı konuklarımızın düzenli olarak alması gereken ilaçlar varsa, doktorları tarfından belirtilen tedaviyi özenle uyguluyoruz. İlaç veya enjeksiyonların saatine ve dozuna dikkat ederek her bir yaşlımızla tek tek ilgileniyoruz.

Yaşlı Bakıcısı Ankara Yatalak hastalara özel havalı yataklarla ve sık sık değiştirilen yatış pozisyonu ile yatak yaralarının önüne geçiyoruz. Günlük bakım, temizlik ve banyolarını titizlikle yapıyoruz. Yarası olan yaşlı misafirlerimize yara bakımı, pansuman ve gerekli kontrolleri hijyenik okarak yapıyoruz.

Yaşlı Bakıcı Kadromuzun Özellikleri

Öncelikle çalışan kadromuz, yaşlı Bakıcısı insanalara hizmet etmeyi seven, onlarla en üst düzeyde ilgilenen bir kadrodur. Sağlık veya biyoloji eğitimi almış olan çalışanlarımızla her türlü sağlık tedavisi ni titizlikle yapabiliyoruz. İletişim becerileri ile yaşlı ve yakınlarıyla empati kurup onların duygu ve düşüncelerini anlayarak hareket ediyoruz. Sevecen, sabırlı, hoşgörülü, güler yüzlü çalışanlarımızla hassas olan yaşlılarımıza ayrı hassasiyet gösteriyoruz.

Emel Danışmanlık İşini seven, özenli davranan ve gözünü misafirlerinden ayırmayan gelişmeye her zaman hazır bir kadro ile hizmet vermekten grurur duyuyoruz.

 

Yaşlı Bakıcısı - Emel Danışmanlık

Yaşlı Bakıcısı – Emel Danışmanlık